Romet Rand

Romet on teadmised omandanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas juhtimise ning ärirahanduse ja investeeringute erialal, samuti Berliini ja Pariisi majandusülikoolides. Praktilisi kogemusi on Romet omandanud töötades Audentese Ülikoolis finantsjuhtimise õppejõuna ning kaubandusettevõtetes Spar ja Edeka turundust korraldades. Tänu tema loomingulistele ideedele ja meeletule energiale on Eesti ärimaastik saanud juurde päris mitu ettevõtet. Oma töödest ja tegemistest on ta teinud endale hobi – nii ka kinnisvarainvesteeringutest. Ostuotsuse oluliseks eelduseks on Rometi puhul eelkõige see, et ta saab midagi paremaks muuta.

Margus Vahtramäe

Margus võib enda kohta uhkusega öelda tippaednik. Põhitegevusena juhib ta Kanepi Aiandit. 25 tegevusaasta töö tulemusena on Kanepi Aiandi lilled muutnud ilusaks paljude inimeste koduaiad, kohvikuterrassid ja linnaväljakud. Aiandi eduka juhtimise kõrval on Margus täiendanud enda teadmisi ka investeerimise vallas. Teadmised ja seni saadud kogemused investeerimisel on andnud positiivse tulemuse jätkamaks eduka investorina. Eelkõige pakub Margusele suurt huvi maa väärtuse tõstmine.

Rainer Olgo

Rainer on kinnisvara alaselt tegev juba 2005ndast aastast. Esimese kinnisvarainvesteeringuni jõudis ta 2008ndal aastal. Pärast seda on Rainer osalenud ligi poolesajas investeeringus.
Peamiselt huvitab teda kinnisvara väärindamine. Enamik seniseid investeeringuid on seotud olnud vanade ja katkiste korterite uuendamise ja parendamisega.
Alates karjääri algusest kuni tänase päevani tegutseb Rainer kinnisvaramaakleri ja büroojuhina. Lisaks on ta tegev ka Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Juhatuses.